Managementteam

Het Veluws College Cortenbosch heeft een managementteam. Deze bestaat uit de vestigingsdirectie, vier teamleiders en de ondersteuningscoördinator.
Zie ook het Organogram 2019-2020.

Vestigingsdirectie

De vestigingsdirectie bestaat uit een directeur en een adjunct-directeur.

Vestigingsdirecteur

Dhr. J.H. Podt
Vestigingsdirecteur
bereikbaar via de directiesecretaresse, mevr. A.W. Braun-Hollak (e-mailadres: a.braun@veluwscollege.nl)

Adjunct-directeur
De directeur wordt ondersteund door een adjunct-directeur:
dhr. J.J. van der Perk
adjunct-directeur
j.vanderperk@veluwscollege.nl

Teamleiders

De teamverdeling onder de teamleiders is als volgt:

Leerjaar 1 alle leerwegen
mevr. A. Liberg
a.liberg@veluwscollege.nl

Leerjaar 2 alle leerwegen
dhr. N. Zwikker
n.zwikker@veluwscollege.nl

Leerjaar 3 en 4 Basis en Kader Techniek en Zorg & Welzijn
dhr. F.D. Bos
f.bos@veluwscollege.nl

Leerjaar 3 en 4 mavo en Basis en  Kader Economie & ondernemen
mevr. M.M. Kers
m.kers@veluwscollege.nl

Ondersteuningscoördinator
mevr. M. Harthoorn
m.harthoorn@veluwscollege.nl